اسیدی فایر پودری فرتاک
 

اسیدی فایر پودری

 

 

 

افزایش عملکرد گله و کاهش هزینه های تولید با مصرف اسیدی فایر پودری فرتاک ، ای-سید

اسیدی فایر پودری – امروزه پرورش طیور با افزایش تراکم و فشار متابولیکی حاصل از تولید صنعتی، با مشکلات فراوانی از جمله کاهش قدرت سیستم ایمنی و افزایش حساسیت پرندگان به برخی بیماری ها همچون عفونت دستگاه گوارش ناشی از کلونیزاسیون برخی میکروارگانیسم های مضر نظیر روتاویروس ها، اشرشیاکلای ها، گونه های سالمونلایی و کلستریدیوم ها روبرو است.

از آنجایی که مصرف آنتی بیوتیک ها برای مقابله با این عوامل عفونی به علت بروز مقاومت باکتریایی و حضور بقایای آن ها در فرآورده های پروتئینی محدود شده است، استفاده از اسیدی فایرها به عنوان جایگزین مناسب برای آنتی بیوتیک ها توصیه می گردد.

پیشنهاد:   اسیدی فایرها جایگزین مناسب آنتی بیوتیک

گروه توسعه و تحقیق شرکت سپهر ماکیان فرتاک

فعالیت ضد باکتریایی

اسیدی فایر پودری فرتاک ای-سید با عبور از دیواره سلولی باکتری های پاتوژن، به یون های سازنده خود ( H+ و RCOO ) تجزیه می شود که با کاهش pH سلول، باکتری را در جهت انتقال یون های H+ به محیط بیرون ملزم می کند.

این فرآیند با افزایش فعالیت پمپ ATPase، باکتری را مجبور به استفاده کامل از ذخائر انرژی می کند که در ادامه، سلول قادر به تامین انرژی برای اهداف رشد و تقسیمات سلولی نمی باشد و از بین می رود.

 

بهبود هضم و جذب با اسیدی فایر پودری فرتاک

اسیدی فایر ای-سید از طریق بهبود هضم و جذب مواد مغذی خوراک همچون پروتئین موجب کاهش آب دفعی می گردد که در نهایت این امر موجب کاهش بروز اسهال و گاز آمونیاک در سالن های پرورشی می شود.

اسیدی فایر

 

بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ ای-سید

اسیدی فایر پودری فرتاک (ای-سید) با کاهش pH دستگاه گوارش، جذب مواد مغذی همچون کلسیم و منگنز را افزایش می دهد، که این امر موجب بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ می گردد.

جدول اسیدی فایر

پیشنهاد: بهبود عملکرد تولید تخم مرغ

 

میزان مصرف توصیه شده محصول ای-سید

در شرایط پیشگیری: 1 کیلوگرم در تن خوراک
در شرایط درگیرشدن گله: 2 الی 3 کیلوگرم در تن خوراک

شرایط نگهداری

بهترین زمان مصرف: یک سال پس از تولید
در جای خشک و خنک نگهداری شود

ترکیبات و نوع بسته بندی

اسید فرمیک، اسید سیتریک، اسید لاکتیک، اسید پروپیونیک و اسید استیک به همراه نمک های های آن ها

نوع بسته بندی ای-سید

کیسه های ۲۵ کیلوگرمی

مهندس احسانی

مدیر فنی و فروش : 09021236832