ساعت کاری

شنبه تا پنجشنبه ۰۸:۰۰ - ۱۷:۰۰

تلفن تماس

۰۵۱۳۶۵۱۹۱۰۰

درباره ما

شرکت سپهر ماکیان فرتاک

ما فرتاک هستیم و به فردای ایران می اندیشیم.

فرتاک فعالیت غیر رسمی خود را در سال 1395 با ورود به حوزه توزیع افزودنی های خوراک دام و طیور آغاز کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به گسترش شبکه نمایندگان خود در سراسر کشور گردید.این موفقیت و نیاز صنعت دام و طیور کشور به افزودنی های با کیفیت خوراک، باعث شد تا فرتاک، ورود به حوزه تولید افزودنی های خوراک دام را دستور کار خود قرار دهد و در نتیجه در سال 1396 با ثبت شرکت سپهر ماکیان فرتاک، فعالیت رسمی شرکت آغاز گردید.
حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه و مشاوران برجسته داخل و خارج از کشور در تیم راهبردی فرتاک باعث شد تا نگرش علمی و دانش بنیان در روح فرتاک در اولین روزهای فعالیتش دمیده شود. این رویکرد منجر به شکل گیری سنگ بنای مستحکم از تفکر علمی و پژوهشی در فرمولاسیون و تولیدات نواورانه فرتاک شده است که برگزاری وبینارهای علمی با حضور اساتید سرشناس و انتشار کتاب های علمی، نتیجه همین نگرش است.
توجه به تولید محصول با کیفیت؛ فروش عزتمند، منابع انسانی توانمند سبب شده است که در فرتاک رشد و موفقیت فردی تبدیل به یک ارزش سازمانی شود و همه قلب شان برای هم بتپد و اینجا جایی است که احترام به انسان ها و دوستی ها، درون مایه روابط کاری و تعامل با مشتریان است.
فرتاک همزمان با ورود به دهه چهارصد شمسی، و ایجاد زیرساخت های تولید و فروش، تصمیم به توسعه سبد محصولاتش در حوزه دام و آبزیان گرفته است.
تولید دانش بنیان و رقابتی، ماحصل یک تفکر عمیق و بنیادی در فرتاک است که بدون استفاده از سرمایه انسانی متخصص، مشاوران داخلی و خارجی و تأمین مواد اولیه عالی، ممکن نمی شود.
و در پایان باید گفت: به همانند نام مان که به معنای “به سوی آینده” است شعار خودمان را “فرتاک، ایستاده در آینده” برگزیده ایم تا بتوانیم با اعتماد مشتریان و یادگیری از تجربیات بزرگان صنعت کشور، هر روز پرچم دار نواوری در صنعت دام و طیور باشیم.

ماموریت سازمانی

شرکت سپهرماکیان فرتاک بر این باور است که با بهره گیری از علم روز و توان محققین جوان کشور می توان با محصولات و خدماتی نوین و در سطح کیفیت جهانی را به مصرف کنندگان بازار داخلی و منطقه ای صنعت افزودنی های خوراک دام ارائه نمود.

هدف ما

1-سلامت محصولات پروتئینی و در نتیجه سلامت جامعه

2-افزایش بازدهی اقتصادی و تامین نیاز تولید داخل کشور به افزودنی های خوراکی

3-ارزش آفرینی و نوآوری در راستای بهبود خدمات

خدمات ما

مشاوره ی تخصصی در راستای استفاده از افزودنی های خوراک دام، طیور و آبزیان همراه با ارتقا دانش فنی مصرف کنندگان در زمینه تولید بهینه فراورده های دامی

مسئولیت های اجتماعی

1-خوراک دام سالم، محصولات پروتئینی سالم، جامعه سالم

2-حمایت از ایده های پژوهشی و نوآورانه

3-ترویج علم روز در راستای توسعه صنعت دام، طیور و آبزیان کشور (انتشار مقالات علمی هفتگی و برگزاری سمینارها و وبینارهای ماهانه)

10

محصول اختصاصی

200

مصرف کننده

2000

فروش مداوم

15

طرح پژوهشی

اعضای مجموعه

bآقای-مجید-علیزاده---مدیر-فروش
مهندس مجید علیزاده مدیر فروش کارشناس ارشد تغذیه دام
bدکتر-عبدالله-لوشابی
دکتر عبدالله لوشابی مشاور توسعه اقتصادی
bمهندس-مهدی-احسانی
مهندس مهدی احسانی کارشناس ارشد تغذیه دام - مدیر تحقیق و توسعه
6bدکتر-امید-صفری
دکتر امید صفری دانشگاه فردوسی مشهد - مشاور تحقیق و توسعه بخش آبزیان
bدکتر-محمد-صدقی
دکتر محمد صدقی دانشگاه صنعتی اصفهان - مشاور تحقیق و توسعه بخش طیور
bدکتر-حسین-جهانی
دکتر حسین جهانی دانشگاه کردستان - مشاور تحقیق و توسعه بخش دام
bآقای-یاسر-محمدی---گرافیست-و-مدیر-اجرایی
یاسر محمدی گرافیست و مدیر اجرایی
bمهندس-فرید-واحدی
مهندس فرید واحدی توسعه دهنده وبسایت
bمهندس-اسماعیل-قشمشم
مهندس اسماعیل قشمشم مشاور فروش و بازاریابی