ماهیت فرتاک

سبد محصولات شرکت سپهر ماکیان فرتاک شامل انواع توکسین بایندرهای چندجزئی، انواع پروبیوتیک های چند سویه، اسیدی فایرها، فایتوژنیک ها (عصاره های گیاهی) و محافظ پوسته تخم مرغ می باشد. همچنین این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک سایر افزودنی های خوراک از قبیل آنزیم ها و مواد معدنی کیلاته را نیز به صورت حرفه ای تولید نماید.
  • تاریخ شروع سال 1396شرکت سپهر ماکیان فرتاک به شماره ثبت 62927 به صورت حرفه ای از سال ۱۳96 فعالیت خود را در شهر مشهد مقدس آغاز نمود که توانست با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در کادر علمی و فروش خود، به مرور زمان محصولات تخصصی در زمینه افزودنی های خوراک طیور تولید و عرضه نماید. بدیهی است استفاده از این محصولات (که جایگزینی از آنتی بیوتیک ها هستند) در مزارع مرغ گوشتی و تخم گذار، می تواند گام مهمی در تولید مرغ و تخم مرغ با کیفیت ایفا نماید.

    سپهر ماکیان فرتاک

  • تیم فوق حرفه ای فرتاکتیم متخصص و حرفه ای فرتاک متشکل از مهندسان و متخصصان علوم آزمایشگاهی به صورت کاملا حرفه ای در عرصه دام و طیور و همچنین با بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاه و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی تمام سعی خود را در ارائه محصولاتی موثر و با کیفیت به کار بسته است.

    استخدام ستاره ها در فرتاک

  • برنامه های تحقیق و توسعه فرتاکچشم انداز مجوعه فرتاک

با ارزش ترین مشتریان و شرکای شرکت فرتاک