مایکوتوکسین

مایکوتوکسین ها را بی اثر کنید

مایکوتوکسین ها سموم قارچی هستند که توسط برخی از قارچ های کپکی تولید می شوند. شرایط تولید، حمل و نقل، نگه داری، فرآوری و استفاده بسیاری از غلات مورد استفاده در تغذیه طیور به نحوی است که معمولا شرایط برای رشد مایکوتوکسین ها فراهم است.

این سموم مهلک در طیور اثراتی از جمله آسیب به بافت های مختلف نظیر کبد و کلیه، سیستم عصبی، دستگاه گوارش، ایمنی بدن و تولید مثل به جا می گذارند که عملا موجب افزایش تلفات و کاهش بازدهی پرورش شده و زیان های اقتصادی کلانی را به تولید شما در مزرعه می رسانند.

با ای-گارد فرتاک مایکوتوکسین ها را بی اثر کنید

ای-گارد حصولی بینظیر از شرکت سپهر ماکیان فرتاک، تشکیل شده از ترکیبات رسی (بنتونیت فرآوری شده، سپیولیت و خاک دیاتومه)، مانان الیگوساکارید، بتا ۱ و ۶ و بتا ۱ و ۳ دی گلوکان و اسیدهای آلی است که با غیر فعال کردن مایکوتوکسین ها، از اثرات سو آن بر عملکرد تولیدی طیور پرورشی جلوگیری می کند.

مایکوتوکسین ها را بی اثر کنید

 

ای-گارد پلاس برای سلامت بیشتر

ای-گارد پلاس فرتاک تشکیل شده از بنتونیت فرآوری شده، مونت موریلونیت، سپیولیت، خاک دیاتومه، مانان الیگوساکارید، بتا 1و6 و بتا 1و3 دی گلوکان، اسیدهای آلی، آنتی اکسیدان، ایمنوژن ها، ترکیبات فایتوژنیک، عصاره های گیاهی و ترکیبات ضد التهاب و دارویی است که علاوه بر غیر فعال کردن مایکوتوکسین ها از اثرات ثانویه آن بر سلامت و ایمنی بدن طیور جلوگیری می کند. .

[:]

مایکوتوکسین ها را بی اثر کنید

من فرید واحدی، مدیر سایت و تولید محتوای شرکت سپهر ماکیان فرتاک هستم. ما در شرکت فرتاک در کنار تیمی از افراد علمی و توانمند در صنعت طیور، به دنبال راهکار های عملی برای بر طرف ساختن مشکلات این صنعت در حوزه افزودنی های خوراک طیور هستیم.
تولیدات و نوآوری های ما در این شرکت را میتوانید در سایت و همچنین پیج ما در اینستاگرام دنبال کنید و از طریق راه های ارتباطی موجود، نظرات، پیشنهادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*